Zgłoszenia
Zimowe Zawody Kontrolne
14 lutego 2021 (niedziela), Szkółka Skierdy

Zgłoszenia zamknięte.

SZKÓŁKA SKIERDY

TERMIN: 14.02.2021 r. niedziela

MIEJSCE, CENTRUM: Szkółka leśna w Skierdach 

MAPA: Szkółka Skierdy, skala 1:10 000

FORMA I TRASY: bieg średniodystansowy: Rodzinna:2,2  km, A - 2,7 km; B – 4,4 km; C – 6,4km (trasa C także w formie urozmaiconej: bez dróg (Cbc) i bez dróg+ wycięte fragmenty mapy (Cmix))

ZGŁOSZENIA: do Natalii Filipczak tel. 503- 310-654,                                                        email: n.filipczak390@interia.pl

Proszę o podanie numeru chipa w zgłoszeniu.

Do zobaczenia smiley

WSZYSTKIE  Rodzinna  A  B  C  Cbd  Cmix

NrKat.ZawodnikZespół
1B Marcin MarcinkiewiczKU AZS WAT Warszawa
2B Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
3B Monika DubińskaTeam 360
4Cmix michal MarteKU AZS WAT Warszawa
5Rodzinna kasia Bonatowskaindywidualna
6Rodzinna Igor Bonatowskiindywidualna
7B Konrad JanowskiKOS Warszawa
8C Bartłomiej KrasuskiTeam 360
9C Mateusz MioduszewskiTeam 360
10B Sławomir SypułaUnts
11C Katarzyna SypułaUnts
12C Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
13C Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
14A Anna MalanowskaInd.
15C Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
16Cmix Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
17C Olaf KacprzyckiOlo Solo
18C Marcin PilipczukWarszawa
19A Ula UlaTeam 360º
20C Ewa WołekUNTS Warszawa
21C Artur StaszakUNTS Warszawa
22A Beata BargielOk! Sport Warszawa
23Cbd Krzysztof UrbaniakWarszawa
24B Sławomir SypułaUnts
25C Katarzyna SypułaUnts
26B Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
27C Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
28C Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
29Cmix Aleksandra NitschUNTS Warszawa
30C Joanna NitschUNTS Warszawa
31A Aleksandra GłowackaMłody vs Stary
32A Dominik GłowackiMłody vs Stary
33B Malwina GłowackaMłody vs Stary
34B Andrzej GłowackiMłody vs Stary
35A Anna MusiałOK! SPORT WARSZAWA
36C Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
37B Sylwia ŁazowskaARW
38C Krzysztof ŁazowskiŁaziki KInO STOWARZYSZE
39B Krzysztof SzlendakUNTS
40B Roman LendzioszekWarszawa
41C Michał LendzioszekWarszawa
42Rodzinna Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły
43A Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
44C Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
45Rodzinna Maciek WolnyIndywidualnie
46Rodzinna Piotrek WolnyIndywidualnie
47C Robert GawkowskiInd.
48Rodzinna Wojciech BieńkowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
49Rodzinna Franek KmiecińskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
50A Gabriel LipiecPUKS Młode Orły Nowy Dwór
51A Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
52A Dawid BorczykPUKS Młode Orły Nowy Dwór
53Rodzinna Rafał BieńkowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
54B Artur KmiecińskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
55B Ewelina MikoszaTeam360
56C Przemek MossakowskiTeam 360
57A Joanna SałackaWarszawa
58A Barbara SałackaWarszawa
59B Jadwiga SałackaWarszawa
60B Jacek SałackiWarszawa
61C Mieczysława PakulskaBKS Wataha Warszawa
62B Iwona BorczykPUKS Młode Orły Nowy Dwór
63C Łukasz BorczykPUKS Młode Orły Nowy Dwór
64C Piotr CzerniawskiReal Madryt
65A Rafał Szewczykowskiteam360
66B Anna Szewczykowskateam360
67C Tadeusz WołejszoKU AZS WAT Warszawa
68B Lukasz KochnPuks młode orły
69Rodzinna Błażej LipiecPUKS Młode Orły Nowy Dwór
70C Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
71C Igor BłachutTeam 360°
72B Ilona ŚliwczyńskaTeam 360°
73B Urszula WąsiewiczTeam 360
74B Marzena WąsiewiczTeam 360
75C Jerzy WąsiewiczTeam 360
76C Piotr WąsiewiczTeam 360
77C Piotr WieczorekIndywidualnie Mazowsze
78C Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
79B Małgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
80C Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
81Cbd Tomasz MichalakUNTS Warszawa
82B Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
83B Zuzana KędzierskaUNTS
84B Agnieszka KuśKlub InO Stowarzysze
85C Michał KuśKlub InO Stowarzysze
86B Tomasz GrzegrzółkaKałuszyn
87C Andrzej KrochmalKOS Warszawa
88Cmix PIOTR ZającKU AZS WAT Warszawa
89C Grzegorz HetmanUNTS
90A Grzegorz HetmanUNTS
91A Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły
92A Ewa EcIndywidualnie
93A Marzena WójcikIndywidualnie
94A Tomasz WójcikIndywidualnie
95B Dorota WardeckaUNTS Warszawa
96Rodzinna Maciej OsinskiMaciek
97A Malwina DrągowskaOK!Sport
98C Piotr DrągowskiOK!Sport
99A Michał KosewskiMłody vs Stary
100B Monika KosewskaMłody vs Stary
101A Krzysztof KosewskiMłody vs Stary
102C Maciej GórskiKW Warszawa
103A Joanna TerleckaMłody vs Stary
104A Władek TerleckiMłody vs Stary
105B Paweł PiekarskiMłody vs Stary
106Rodzinna Stasio RożekKlub InO Stowarzysze, Team 360º
107Cmix Zbigniew Wrzosekzbych
108Rodzinna Jan PatejkoKOS Warszawa
109Rodzinna Zuzanna PatejkoKOS Warszawa
110A Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
111B Patrycja PatejkoKOS Warszawa
112C Karol CwalinaOK!Sport Warszawa
113B Katarzyna ParfianowiczWarszawa
114B Marcin ParfianowiczWarszawa
115A Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
116B Jacek TomczukInd.
117B Małgorzata KalbarczykInd.
118C Robert FilipekInd.
119A Paulina FilipekInd.
120C Marcin RoszkowskiWarszawa
121B Małgorzata PrzedlackaInd.
122A Milena StawickaInd.
123B Grzegorz KitaSport Management Polska
124A Wiktoria DerwińskaInd.
125C Jakub MazurkiewiczOK!Sport Warszawa
126C Stanisław Adam OlbryśKB Legionowo
127Cbd Grzegorz JurekEKOTREND
128A Jakub MaciaśUNTS
129A Kacper MaciaśUNTS
130Rodzinna Eliza PolewaczInd.
131Rodzinna Eliza PolewaczInd.